Hakkımızda

Öncelikle şunu belirtelim; E-ticaret mağazası açmak için fiziksel mağaza giderlerine yakın bedeller ödemek ve hiç bir online satış sitesine komisyon vermek zorunda değilsiniz. E-ticaret pazarının artmasıyla piyasaya giren oyuncular yüksek maliyetlerini her ticaret paketinden çıkarmak zorundaydı.

Firmamız her defasında maliyeti müşterilerimiz üzerine yıkmak yerine zaten varolan e-ticaret sistemimizi makul fiyatlarla satışa sundu.Bu fiyatlar üzerinden satış yapmamız, destek vermemiz, e-ticaret hayatına yeni atılan firmalara neden fiyatların fahiş denecek kadar yüksek olduğunu anlatmamız rahatsızlık yarattı.

Firmamızın genel prensibi; her müşteriden kurulum maliyetlerinin tamamını almak değil zaten varolan hazır kurulumlarımızı sizlerin paylaşımınıza açmaktır.Her defasında tüm maliyetleri sizlere yüklemek doğru ve etik değildir. Bizler sizlerin desteğiyle büyüyor ve büyümeye devam ediyoruz.rakiplerimizin rahatsız olması Bizlerin doğru yolda olduğunun kanıtıdır.
Sizlere destek vermeye devam edeceğiz, pahalı olan her zaman kalite demek değildir.

Sorgulanması gereken ; bizim fiyatlarımız neden düşük değil, onların fiyatları neden yüksek?

1996 Senesinden beri bilişim sektöründe faaliyet gösteren bir çok firmaya teknik alt yapı desteği sağladıktan sonra 2011 yılından itibaren gelişmekte olan E-ticaret sektörüne yöneldik.Bu süre zarfında yaklaşık 1500 web sitesine modul,destek ya da tema konusunda yardımcı olduk.

Bir web sitesinde olması gereken bir çok özelliği sizler düşünmeden önce biz düşündük.Her satışınızdan en az %10 verdiğiniz komisyonlar artık tarih oluyor. Hiç bir kuruma bağlı kalmadan ömür boyu hosting ücreti haricinde ödeme yapmayacağınız sistemle sizi tanıştırıyoruz.

Temaları iyileştirerek sektörünüze hitap edecek hale getirdik. Sizin belli bir tarzınız vardır ve bu tarzınıza uygun temaları web sitemizden demo olarak inceleyebilirsiniz. Size kalan sadece ürünlerinizi girip satış fiyatınızı belirlemek

Yazılımlarımızın tamamı %100 mobil uyumlu olup, müşterilerinizin mobil sayfanızda keyifle alışveriş yapmasını sağlar.

  • Yıllık yüksek Lisans Yenileme ücreti ödemezsiniz.
  • Müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışırız. Amacımız “Devamlı ve Mutlu Müşteri” edinmektir.
  • E-ticaret paketlerimizin tamamı SEO (Search Engine Optimization) uyumlu olup, kısa sürede Google’da yükselmenize yardımcı olur.Güçlü sermaye yapımız sayesinde teknolojik yenilikleri müşterilerimize sürekli olarak sunarız.
  • E-ticaret paketlerimizin tamamı kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır. 
  • E-ticaret sayfanız hızlı bir şekilde hazırlanır, ödeme kanalı entegrasyonunuz sağlanır ve size sadece ürünlerinizi satmak kalır.
  • E-ticaret sitenizi düzenli aralıklarla yedekleriz. E-ticaret siteniz Platinum E-Ticaret Sistemlerinin serverlarında güvendedir.
  • Platinum E-Ticaret ailesi içerisinde ayrıcalıklı yeriniz hazır..